DEEKSHA (Dikša)

Dikša je přenos láskyplné jemné a zároveň silné energie, která probouzí vzestup do vyšších stavů vědomí, pročišťuje energetický systém a silně zvyšuje energetické vibrace přijímajícího.

Dikša je cestou k přirozenému životu v radosti a lásce.

Aktivuje, revitalizuje a výrazně harmonizuje mozkovou činnost. Revitalizuje centrum štěstí a radosti v mozku, postupně odstraňuje negativní myšlenkové programy a negativní emoce, bloky (pocházející z neprožitých a nepochopených životních lekcí) a nemoci (léčí tělo léčením mysli). Plynule navozuje přirozený stav radosti a pozitivního myšlení.

Dikša nepatří k žádnému náboženství nebo vyznání, je univerzální energií, která může být předána komukoli, kdo o ni požádá.

Vyjímkou jsou :

lidé trpící vážnými psychickými problémy (např. těžkou schizofrenií), nebo užívají vyšší dávky psychofarmak, drogově závislí, a ženy po 6. měsíci těhotenství.

Co cítíte při předávání ?

Není to nijak dané, každý člověk může cítit něco jiného dokonce i každou další Dikšu můžete zažívat jiné pocity. Nejčastější prožitky jsou hřejivé teplo na hlavě, úžasná energie procházející celým tělem, vidění nebo jen pocit příjemného uvolnění. Není to zas až tak důležité co prožíváte během samotného přenosu, proces probíhá podle Vaší vlastní přirozenosti, proto se nijak neupínejte na to co byste měli cítit, jen se uvolněte a buďte otevření tomu, co pro Vaše nejvyšší dobro přichází.

Tuto energii si můžete vychutnat samostatně nebo při kosmetickém ošetření při působení pleťové masky.

PŘÍSPĚVEK za předání Dikši:

  • při kosmetickém ošetření …… 300 Kč
  • samostatně ………………………… 400 Kč

Příspěvek pomáhá účastníkům přijímat energii efektivněji v souladu s Vesmírným řádem – výměna energie.