Manuální lifting obličeje

Nová revoluční metoda, kterou docílíme bez pomoci skalpelu výrazné omlazení obličeje.

Této technice jsem se učila u Roberta Al Arefa, který je zakladatelem sestavy pro manuální lifting obličeje v ČR. Sestavil ji na základě dlouholetého studia dané problematiky, vlastní praxe, zkušeností z anatomie a fyziologie na 1. Lékařské fakultě Karlovy University a inspirací ze zahraničí.

Daná metoda byla uznána lékaři z plastické chirurgie za velmi efektivní a účinnou regenerační techniku.

Manuální lifting obličeje je velmi relaxační a jemná masáž, při které již po prvním ošetření dochází k podstatnému vyhlazení vrásek, regeneraci a vypnutí pleti. Vzhled a kvalita pleti se manuálním liftingem zlepší natolik, že se často změní celkový výraz obličeje, strhané a unavené rysy zmizí a Vy odcházíte se zcela novou tváří.

Účinek masáže je dlouhodobý provádí-li se pravidelně, doporučuje se 10 ošetření v interalu 1-2x týdně.

Doporučujeme den před a v den masáže zvýšit příjem tekutin.


Možnosti ošetření:

KOMPLETNÍ KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ (cca 120 min.)

Toto ošetření je aplikováno při základním kosmetickém ošetření pleti obličeje, krku a dekoltu, zahrnuje tedy čištění pleti ultrazvukem, mechanické dočištění pleti, manuální liftingovou masáž, maska, sérum a závěrečné nanesení krému.

CENA:  1.310 Kč

MANUÁLNÍ LIFTING – SAMOSTATNĚ  (cca 70 min.)

Zahrnuje povrchové očištění pleti, manuální liftingová masáž, sérum a závěrečné nanesení krému.

CENA: 860 Kč

V případě Vašeho zájmu je ošetření doplněno o další úkony (úprava obočí, barvení obočí a řas, depilace, mikromasáž očního okolí,…) dle platného ceníku.