DOMÁCÍ PÉČE

Kvalitní a účinná domácí péče o Vaši pokožku s kosmeceutiky „LARENS“ vhodně navazuje na profesionální intenzivní procedury poskytované ve studiu s použitím speciálních koncentrovaných kosmeceutik „LARENS PRO“.

Kosmeceutika Larens (označení přípravků, které jsou už na rozhraní kosmetického a léčebného přípravku). Působí v hlubších vrstvách kůže a řeší příčiny problémů a ne pouze jejich následky. Vyznačují se svou bioaktivitou a působením na buněčné úrovni. Je zaměřena na podporu obnovy vlastních mechanizmů kůže.

Vzájemná synergie mezi profesionální řadou Larens PRO a Larens pro domácí každodenní použití je úžasná a dosáhneme s ní překvapivých účinků.

Kosmeceutika Larens si můžete pořídit přímo u mě ve studiu nebo přes můj níže uvedený odkaz, který Vás zavede přímo na eshop výrobce(WellU). Doporučuji Vám se stránkách i zaregistrovat. Registrace Vás k ničemu nezavazuje a přináší Vám spoustu výhod a můžete využívat vyhlášených akčních cen na produkty.

Ráda Vám sestavím nejúčinnější kombinaci produktů pro domácí péči pro Vás nejvhodnější, která bude nejvíce vyhovovat momentálním potřebám Vaší pleti i Vašim finančním možnostem.

odkaz do eshopu výrobce:

https://studiomonoi.wellu.eu