KOSMECEUTICKÁ OŠETŘENÍ „Larens Professional“

Larens Professional je moderní a specializovaná značka kosmeceutik účinných v prevenci předčasného stárnutí pleti i pleti s již zřetelnými projevy ochabování, pleti s rozšířenými žilkami, pleti problematické, aknózní i se sklonem k alergiím.

Klíčová složka v podobě BIOPEPTIDE COMPLEX – zdroj přírodních peptidů nazývané též „budoucností kosmetologie“ představuje recept Wellu na časem nenarušený vzhled. Přítomnost více než 70 aktivních látek, včetně biolologicky aktivního kolagenu, ektoinu, kyseliny hyaluronové, aminokyselin, přírodních vitamínů, olejů a NUTRIVI VODY, která účinně přenáší aktivní látky do hloubky kůže, představuje bezpečnou, neinvazivní  účinnou alternativu k botoxu, výplňovým injekcím a zákrokům estetické chirurgie.

Můžete si vybrat z několika typů ošetření a doplnit je dle Vašeho zájmu o další úkony (úprava obočí, barvení obočí a řas, depilace), které jsou pro Vás za zvýhodněnou cenu oproti cenám za jejich samostatné provedení.

OŠETŘENÍ “ Biopeptide LIFTING FACE“

zahrnuje: povrchové čistění pleti (odlíčení pleti a očí), pleťová změkčující a peelingová maska s AHA kyselinami nebo enzymatická maska, ultrazvukové čištění pleti + manuální hluboké čištění (do 10 min.), Biopeptide Spray,  Biopeptid Active Coctail,  Maska s bioaktivním kolagenem, MASÁŽ, Liftingová maska, ošetření rtů a závěrečné nanesení Biopeptidového regeneračního krému.

Obličej, krk, dekolt     910 Kč

Obličej                          800 Kč

OŠETŘENÍ “ Biopeptide HYDRO – LIFTING FACE“

– procedura obsahující 3 masky – kolagenovou, liftingovou a alginátovou. Má výrazný hydratační, liftingový a zklidňující účinek

zahrnuje: povrchové čistění pleti (odlíčení pleti a očí), pleťová změkčující a peelingová maska s AHA kyselinami nebo enzymatická maska, ultrazvukové čištění pleti + manuální hluboké čištění (do 10 min.), Biopeptide Spray, Biopeptid Active Coctail,  Maska s bioaktivním kolagenem, MASÁŽ, Liftingová maska, AQUA peel of Mask, ošetření rtů a závěrečné nanesení Biopeptidového regeneračního krému.

Obličej, krk, dekolt     990 Kč

Obličej                          880 Kč

OŠETŘENÍ  „ESENCIAL ANTIAGE VIALS“

-regenerační ošetření s ampulemi, které výrazně hydratují, zpevňují,  zjemňují ,vyhlazují pleť a pozdvihají kontury obličeje. a zjemňují zralou pleť. Díky koncentrovaným látkám dochází ke stimulaci pokožky k regeneraci a snižují její citlivost na vnější faktory (např. zimu).

Každé ošetření je přizpůsobeno aktuálním, potřebám Vaší pleti,

zahrnuje: povrchové čistění pleti (odlíčení pleti a očí), pleťová změkčující a peelingová maska s AHA kyselinami nebo enzymatická maska, ultrazvukové čištění pleti + manuální hluboké čištění (do 10 min.), Biopeptide Spray, aplikace ampule ANTI AGING VIAL, MASÁŽ, pleťová maska, ošetření rtů a závěrečné nanesení Biopeptidového regeneračního krému.

Cena s kolagenovou nebo liftingovou maskou

Cena s alginátovou maskou

Cena s zábal-maskou BIO Renew PRO Tissue Mask

OŠETŘENÍ  „ESENCIAL ANTI ACNE VIALS“

OŠETŘENÍ “ LIPOCOOLL EXCLUSIVE“ 

– Unikátní procedura s vysoce koncentrovaným sérem s rekordním 50 % obsahem Liposomálního kolagenového komplexu a zábalem-maskou s vysoce účinnými látkami: BIO-PLACENTA COMPLEX (komplex bioaktivních růstových faktorů z rostlinné placenty), PHYTODERMINA LIFTING COMPLEX A BIOPEPTIDE COMPLEX

  • vhodné pro všechny typy pleti, zejména zralou, dehydratovanou s viditelnými známkami stárnutí, mimickými i statickými vráskami. Hloubkově hydratuje, výrazně vyhlazuje a vypíná a posiluje pokožku a cévy, redukuje zarudnutí a vyrovnává barevný tón pleti. Zvyšuje hustotu kůže a stimuluje procesy regenerace.

zahrnuje: povrchové čistění pleti (odlíčení pleti a očí), pleťová změkčující a peelingová maska s AHA kyselinami nebo enzymatická maska, ultrazvukové čištění pleti + manuální hluboké čištění (do 10 min.), Biopeptide Spray, aplikace LipoColl Sérum PRO a zábal-masky BIO Renew PRO Tissue Mask, ošetření rtů a závěrečné nanesení Biopeptidového regeneračního krému. Celé ošetření je velice relaxační a je doprovázené jemnou masáží.

OŠETŘENÍ “ Biopeptide LIFTING FACE“ + MIKROMASÁŽ OČNÍHO OKOLÍ

Liftingové ošetření doplněné o Mikromasáž očního okolí, které je intenzivně zaměřeno na jemnou pokožku okolí očí.

Obličej, krk, dekolt   1.050 Kč

Obličej                           940 Kč

OŠETŘENÍ “ Biopeptide LIFTING FACE“ + MIKROMASÁŽ OČNÍHO OKOLÍ + BAŇKOVÁ MASÁŽ

Intenzivní Liftingové ošetření, při kterém jsou účinné bioaktivní látky zapracovávány baňkovým přístrojem, který ještě více zvyšuje účinnost přípravků, působí na aktivaci kolagenu a elastinu pleti a zároveň provádí lymfatickou masáž.

Obličej, krk, dekolt   1.250 Kč


CENÍK DALŠÍCH ÚKONŮ :

ÚPRAVA OBOČÍ 

  • jako součást kosmetického ošetření …………………. 50 – 80 Kč
  • samostatně ……………………………………………………… 200 Kč

BARVENÍ OBOČÍ

  • jako součást kosmetického ošetření …………………. 60 Kč
  • samostatně ………………………………………………………. 200 Kč

BARVENÍ ŘAS

  • jako součást kosmetického ošetření …………………. 60 – 80 Kč (dle barvy)
  • samostatně ………………………………………………………. 200 Kč

Depilace – obličejová ošetření

Ceny depilace

při kompletním kosmetickém ošetření   /  depilace provedená samostatně

Horní ret                   40 / 100 Kč

Brada                         50 /100 Kč

Skráně                       50 / 100 Kč

Tváře                         60 / 100 Kč

Čelo                            50 / 100 Kč

Mezi obočím              40 / 70 Kč